PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1020}

Lśnienie

The Shining
7,8 424 312
ocen
7,8 10 1 424312
8,6 50
ocen krytyków
Lśnienie
powrót do forum filmu Lśnienie

1/10

ocenił(a) film na 1

Nie wiem dlaczego wszyscy piszą, że to taki wspaniały film, w rzeczywistości to jakaś tragedia.Kompletnie mi się nie podobał.Bardzo dziwny film.Jakieś nieporozumienie.

ocenił(a) film na 9
Malina1830

1/10? Spojrzałem na twój ranking filmów i zdziwienie twoją oceną "Lśnienia" jak szybko się u mnie pojawiło tak szybko zniknęło...

ocenił(a) film na 1
Mbajgr

Każdy ma własny gust i może lubić bardzo różne filmy książki itd itp więc proszę się nie czepiać ja tylko wyrażam swoje zdanie nikogo nie krzywdząc. Tb się podobał to ok mi nie i uważam że to też ok. Każdy ma prawo do własnego zdania.

ocenił(a) film na 9
Malina1830

Masz rację, ale jest olbrzymia różnica pomiędzy wyrażeniem swojego zdania, a oceną "Lśnienia" na 1 w skali 10 punktowej... Po prostu z takiej oceny wynika brak umiejętności rozpoznania elementów filmu zasługujących na wyższą ocenę. Już same rewelacyjne zdjęcia w "Lśnieniu" nie zasługują żadną miarą na najgorszą ocenę, a taką wystawiłaś. Może powiesz coś więcej skąd wyciągnęłaś taką "przychylną" dla tego filmu średnią?

użytkownik usunięty
Mbajgr

To jedna z tych osób, które dają taką ocenę "bo tak", więc nie oczekuj tu jakiegoś sensownego uzasadnienia. Napisał(a) że film jest dziwny i dlatego 1, a wspomnianych zdjęć, klimatu, czy tego co zrobił Nicholson, to już nie dostrzega.

ocenił(a) film na 9
Mbajgr

Oh, jakże zgadzam się z Tobą kolego ! ;)

ocenił(a) film na 9
Malina1830

"Bardzo dziwny film"

Taki miał być.

ocenił(a) film na 9
Malina1830

Ćpałaś bardzo przed oglądaniem czy uczyłaś się do testów gimnazjalnych?

Malina1830

podobno książka lepsza

ocenił(a) film na 6
Malina1830

Zgadzam sie.Film jest slaby i jego miejsce w rankingu to nieporozumienie.

daniinter

Zobaczyłem twój awatar i wszystko stało się dla mnie jasne, dlaczego oceniłeś ten film na jedynkę.

ocenił(a) film na 6
katana57

Widze ze kolejna , ktora wszystkie mozgi pozjadala.W Avatarze moge miec wszystko i to nie ma nic do rzeczy.Docen zdanie innych ludzi , bo kazdy ma swoj gust.

Malina1830

Do tego filmu trzeba dorosnąć. Dla ciebie to jeszcze daleka droga. Gdybyś napisała że to nie twój gust, klimat, zrozumiałbym to, a tak to wróć do pierwszego zdania.

ocenił(a) film na 10
Malina1830

Najbardziej boli mnie to, że ten post na stronie tego filmu najwięcej "lajków" ze wszystkich. Widocznie ludzie z czasem zaczynają coraz mniej cenić takie perełki kina grozy i wolą oglądać jakieś kicze z zombie czy piłami łańcuchowymi. Dla mnie "Lśnienie" było, jest i będzie najlepszym horrorem jaki w życiu widziałem i kropka!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones